Wilki pogrywają z Żubrami | Wolves playing with Bisons
Wilki pogrywają z Żubrami | Wolves playing with Bisons
Odsłon: 201618 | Ocena: 188 | Czas: 2m 11s |


Szukaj
Dyskusja:


Wilki pogrywają z Żubrami | Wolves playing with Bisons Glad to see they get assistance with food !
I hope those Bison know to stay near those feeding stations, because the snow is very shallow there and that is the biggest edge they have with wolves. Glad they're thriving. The bison I mean, and the wolves too. 👍
Dokładnie jak w filmie wilki są cwane nie na darmo czasem powiadam że warto w dzisiejszym świecie baranów i owiec być wilkiem !
To chyba żubry pogrywają z wilkami? ;) Już czuję ten zapach... Żubrówki ;)
Ty właściciel ty chuju jebany oddawaj mi bociany. To mój bocian kurwa.
Pan Minister Szyszko zrobi tam "San Francisko". Wystrzela, wylesi, zabetonuje.......postawi wypchane okazy, a może pomnik żubra,...... no i Lecha Kaczyńskiego, oczywiście. Z Rospudą nie zdążył "pozamiatać". ale, też w podobnym kierunku parł.
żUBR TO PO ANGIELSKU NIE BISON !!!!!!
te wasze teorie są bardzo fajne , po co wilk chce pachnieć żubrem , spróbuje was oświecić , wilki nie potrafią gadać zgodzicie się ze mną, więc jak wrócą do domu do swojej watachy to jak maja opowiedzieć gdzie były, już wam coś świta , one wrócą to swoich koleżków i sie powąchają , jest ich za mało do ataku na żubra ale zwiadowcy wroca do stada-watachy z informacją , dalej podejma decyzje czy zjemy dziś żubrówkę czy może coś innego bo np. żubry są za zdrowe za silne i lepiej coś innego przekąsic ale żubry bedą pilnowane aż sie trafi słaby chory i info będzie przesyłane na sierści wilka, no i bizon to nie żubr z tym że rodzina ta sama bison no ale to juz kwestia nazewnictwa
Cwane te wilki. Podeszły żeby złapać zapach żubrów i kryć się tak przed swoją zdobyczą (mały zwierzętami które nie obawiają się żubrów)
Super zwierzaki lubie wszystkie zwierzątka.
Super sprawa. Wkurza bynajmniej ten dziwny dźwięk. Owszem można wyciszyć ale ciekawiej by było słuchać odgłosy puszczy w domu. Nawet pisałem email do bura w tej sprawie - nie odpowiedzieli.
chronić wilki w Polsce!
ziemniakiem!
bizony nie w Polsce jak to rogacizna
kamerą przemysłową mózgu
BEKA Z FANEK ONE DIRECTION.
wilk nabiera zapachu zubra, aby pozniej zmylic swoje ofiary i swoich przeciwnikow, wilk to niesamowicie inteligentne zwierze, nie bedzie atakowal zubra
Żadna tam próba zaatakowania żubrów. Warto poznać zwyczaje tych zwierząt, zanim zacznie się wypisywać głupoty, robiąc przy tym zły piar wilkom.
Ja nazwałabym ten filmik...Żubry atakują Wilki