SSAKI POLSKI
SSAKI POLSKI
Odsłon: 141448 | Ocena: 348 | Czas: 31m 38s |


Szukaj
Dyskusja:


SSAKI POLSKI Mój kot taką samą ryjówke kiedyś przyniósł
Pięknie uchwycona przyroda. Dziękuję.
EKSTRA! :3
Wreszcie dobry,przyrodniczy film o polskiej przyrodzie
o jacie film z 2002 a wpuszczony dopiero w 2013 to się nazywa mieć wyczucie czasu a ja oglądam go w 2018 (oczywiście na przyrodę bo będzie kartkówka)
Bardzo fajne video. Kontynuuj dobrą robotę! Dałem suba. Czy zostawisz suba na moim kanale? Znajdziesz tam tematykę leśną. Powodzenia życzę.
Nikomu się do życia nie przyda elo
Nawet jeśli redaktorzy tekstu popełnili błędy, to pani lektorka powinna prawidłowo odmieniać słowo "gram", a więc w 2. przypadku liczby mnogiej mówić "gramów", a nie "gram".
Słucham bo mam konkurs przyrodniczy
ale osiemnastka
ale dym
Dziękuję . Super spędzony czas na oglądaniu
ale super
Bardzo ciekawe filmy-ogląda się je z uwagą
Dajcie suba! :D
piękny filmik, kochane zwierzątka, przepiękna przyroda, proszę o więcej takich filmików, są wspaniale😍
Bardzo wartościowy materiał dydaktyczny. Świetnie zrobiony film pod każdym względem.Widać rękę mistrza.Doceniam trud włożony w zebranie tak bogatych ujęć zwierząt w ich naturalnym środowisku, a potem montaż, podkład muzyczny, komentarze.Majstersztyk!!! Wiele się dowiedziałam.Dziękuję bardzo.
Witam ponownie, Panie Slawomirze z Toronto. Pana filmy, scenariusz i komentarz, to prawdziwa uczta. Niesamowita wiedza i umiejetnosc podpatrzenia przyrody. Mozna te filmy ogladac godzinami. To tez wspanialy dokument, na cale pokolenia. Gratulacje!!!!!!
'wystarczy chciec, wystarczy wyruszyc na szlak' - dokladnie!
Cóż pięknie zrobione, uchwycone, piękna nasza rodzima przyroda. Pełne uznanie dla autora z prośbą dalsze produkcje tym bardziej że jesteśmy zawalani rekinami, wielorybami, lwami i jakim tam jeszcze ze świata zwierzętami a tak mało produkcji jest o naszej florze i faunie a jeszcze mniej promowane np. przez TVP no czy każdą inną, szkoda.