Podwodne Cuda Afryki odc.4 Malawi
Podwodne Cuda Afryki odc.4 Malawi
Odsłon: 121623 | Ocena: 591 | Czas: 46m 4s |


Szukaj
Dyskusja:


Podwodne Cuda Afryki odc.4 Malawi Lubię ten film o rybach bo Go sobie Teras oglądam w tym
Jeziorze jest mnóstwo ryb i są
Kolorowe i różnorodne bardzo bym tam chciał być żeby coś takiego zobaczyć wpisowe dodaje Robert taras olkusz skalska in street Art Gallery
Super dzeakuiu!
pierwsze zdanie o "ewolucji" i wychodze - niestety...
Szkoda tylko że Malawi jest taka biedna i nie interesuje się ochroną środowiska:(
Cywety Afrykańske żerują nocą by nie stać się ofiarą drabieżników. A w jaki sposób skoro są jedynymi na wyspie?
Tak, piękne życie przyrody.. Ale gdzie były początki, kto lub co nauczyło te i inne stworzenia zdobywać pokarm, rozróżniać co dobre a co nie, kamuflować się przed drapieżnikami?.. Ciekawe.. I w jaki sposób nastąpiła ta ewolucja..
To chyba barakudy a nie koryfeny . No ale moze sie myle.
Super opowiadasz
Skąd tu tyle kleryków. Do kościoła księdzu "łaske" robić
Dziękuję ze wstawiłeś ten film ,nigdy nie widziałem tej serii .Musowo like i subek
Niesamowicie mocne ryby.. Nie bede pisał w jakich warunkach trzymałem samice pielegnicy, bo nie ma sie czym chwalic, ale bez jedzenia wytrzyma miesiac conajmniej zywiac sie planktonem w akwarium. Bez grzałki, napowietrzacza i pompki rowniez wytrzyma miesiacami. Moze mi sie trafila taka twarda sztuka. Zyła w 50l długo w słabych warunkach, ostatnio jak spadł na nia kamien i lezała w zwirze akurat przechodziłem i zdjalem z niej 2kg kamien wtedy postanowiłem jej to wszystko zrekompensowac i wszystkie ryby z 250l wpusciłem do 50l, a jej kupiłem samca i wpuscilem do 250l gdzie tam maja mini aqua park we dwujke, taki fart, ze odrazu sie dobrały na to wyglada, razem sie chowaja w jednych miejscach czyli maja wspolne terytoria, rzadko sie zdarza. Samiec granatowy w pręgi, z czerwonych przodem, a samica żółta z zielonymi odcieniami, obie maja pomaranczowe plamki na ogonkach, moze wyjdzie jakis nowy gatunek. :)
Najlepszy dowód na ewolucję - Pielęgnica ewoluowała i tu niespodzianka ... W Pielęgnicę ! Lepszego bym nie znalazł .