Małpy człekokształtne. Kto lepszy? Małpy, czy ludzie?
Małpy człekokształtne. Kto lepszy? Małpy, czy ludzie?
Odsłon: 254378 | Ocena: 396 | Czas: m s |


Szukaj
Dyskusja:


Małpy człekokształtne. Kto lepszy? Małpy, czy ludzie? Malpy lepsze
Najgorsze, że naukowcy w tym filmie zakładają, że ich hipotezy to rzeczywistość. Nie dopuszczają w ten sposób innych możliwości
Równie dobrze można było by porównać zachowania społeczne ludzi i mrówek i na tej podstawie wnioskować... Obawiam się że przy tej okazji wyszło by, że to mrówki są mądrzejsze, ponieważ bardziej zdyscyplinowane, oraz zdecydowane pracować dla ogółu społeczeństwa i łatwiej tzn. szybciej radzą sobie w sytuacjach kryzysowych takich jak rozkopanie mrowiska.
Super film. Wiele się można dowiedzieć o naszych przodkach.
Półtorej godzinki jak minuta :)
Człowiek nigdy nie był małpą!!!
A widział ktoś małpę, która skrzesała ogień ? I to jest odpowiedź.
dzieki za upload, super film, pamietam jak go ogladalam w telewizji, ale wtedy nie zapamietalam z niego wiele. bardzo mnie zaskoczyly te informacje o dobrej pamieci krotkotrwalej szympansow i o genie, ktory pozwala nam sie lepiej komunikowac : )
Bóg jest małpą
Co to za pytanie? "Kto lepszy? Małpy czy ludzie?". Pragnę wspomnieć że człowiek też jest małpą
co w tym dziwnego nie róbcie już z watykanu archiwum x . Moze ktoś zrobi film człowiek - delfin .
Już na początku błąd. Człowiek jest małpą człekokształtną, więc jak można go porównywać do małp człekokształtnych.
kaczynski w przeciwienstwie do tych malp nie musial sie przegladac w lustrze, bo mial malpe na przeciwko siebie, ale na szczescie peklo lustro w smolensku i jednej malpy mniej, szkoda tylko, ze zostala jeszcze reszta stada, ktora zamiast sie ewoluowac, to cofa sie w rozwoju i dalej bawi sie samolocikami za nasze "banany"
Nowa trylogia kinowa Wojny o Planete Małp udowodniła, że małpy hehe
Skoro występuje takie podobieństwo to zastanówmy się , czy aby dietą korzystną dla człowieka nie będzie frutarianizm z kilkoma insektami ?
Doskonały DOKUMENT. Ponieważ duchy i reinkarnacja oraz zjawiska paranormalne są faktem niezaprzeczalnym. (Nadprzyrodzone tylko częściowo i żadna prowokacja).
Świetny dokument. Małpy człekokształtne rzeczywiście są do nas niezwykle podobne. Nie tylko nawiązują złożone więzy społeczne ale i mają swoje obyczaje a część badaczy uważa że także wierzenia! I nawet w tym co negatywne sa do nas podobne, mimo moralności potrafią choćby wszczynać wojny. No i język migowy, mogą porozumiewać się z ludźmi.
Swoją drogą ciekawe jest to że kiedy zapytasz się przeciętnego człowieka o to czy jest dumny z bycia obywatelem danego kraju to odpowie że owszem, jest to dla niego oczywiste. A jak spytasz się czy jest dumny z bycia człowiekiem puknie się w głowę i stwierdzi że przecież nie miał na to wpływu. Nie dziwne?
Ciesze się że mogę w końcu zobaczyć dokument o Antifie
TA MAŁBA MA DOSC TEJ BABY
TA MAŁPA JEST MADRZEJSZA AD TEGO CHŁOPA CO CHCE JA TRESOWAC