Małpy człekokształtne. Kto lepszy? Małpy, czy ludzie?
Małpy człekokształtne. Kto lepszy? Małpy, czy ludzie?
Odsłon: 232159 | Ocena: 324 | Czas: m s |


Szukaj
Dyskusja:


Małpy człekokształtne. Kto lepszy? Małpy, czy ludzie? co w tym dziwnego nie róbcie już z watykanu archiwum x . Moze ktoś zrobi film człowiek - delfin .
Już na początku błąd. Człowiek jest małpą człekokształtną, więc jak można go porównywać do małp człekokształtnych.
Gdy by małpie dać komputer telefon by na pewno sobie poradziła
kaczynski w przeciwienstwie do tych malp nie musial sie przegladac w lustrze, bo mial malpe na przeciwko siebie, ale na szczescie peklo lustro w smolensku i jednej malpy mniej, szkoda tylko, ze zostala jeszcze reszta stada, ktora zamiast sie ewoluowac, to cofa sie w rozwoju i dalej bawi sie samolocikami za nasze "banany"
Nowa trylogia kinowa Wojny o Planete Małp udowodniła, że małpy hehe
Skoro występuje takie podobieństwo to zastanówmy się , czy aby dietą korzystną dla człowieka nie będzie frutarianizm z kilkoma insektami ?
Doskonały DOKUMENT. Ponieważ duchy i reinkarnacja oraz zjawiska paranormalne są faktem niezaprzeczalnym. (Nadprzyrodzone tylko częściowo i żadna prowokacja).
Świetny dokument. Małpy człekokształtne rzeczywiście są do nas niezwykle podobne. Nie tylko nawiązują złożone więzy społeczne ale i mają swoje obyczaje a część badaczy uważa że także wierzenia! I nawet w tym co negatywne sa do nas podobne, mimo moralności potrafią choćby wszczynać wojny. No i język migowy, mogą porozumiewać się z ludźmi.
Swoją drogą ciekawe jest to że kiedy zapytasz się przeciętnego człowieka o to czy jest dumny z bycia obywatelem danego kraju to odpowie że owszem, jest to dla niego oczywiste. A jak spytasz się czy jest dumny z bycia człowiekiem puknie się w głowę i stwierdzi że przecież nie miał na to wpływu. Nie dziwne?
Ciesze się że mogę w końcu zobaczyć dokument o Antifie
TA MAŁBA MA DOSC TEJ BABY
TA MAŁPA JEST MADRZEJSZA AD TEGO CHŁOPA CO CHCE JA TRESOWAC
PRZESTAN SIE OSMIESZAC ONI MAJA SWOJE ZYCIE INTEGRALNE A NIE KLATKI
CHLOPIE Z TEGO FILMY PEZSTAN SIE OSMIESZAC
czytając komentarze imć pana Icka Zimmermana dochodzę do wniosku że jest z nim coś nie w porządku, już jego słownictwo dużo mi mówi o takim człowieku.
JANET TO NAPISAŁA
MAŁPKI CHCA SIE PRZYTULIC A NIE TAKIE TRAKTOWANIE
bardzo inteligentne madrzejsze od ludzi tych złych
Zwróćcię uwagę, jak Ciągle Powtarzają,,,-Naukowcy Mówią,,, Naukowcy Mówią ,,Czyli Słuchajcie!!!,- Masz Być Kretynem'' ,,i musisz być,,,-PAMIĘTAJ !!! Bo naukowcy mówią,,,
A teraz Poważnie-,,,- Roślina ma tylko ciało fizyczne,,, Zwierzę zaś ma ciało fizyczne i energetyczne ,,,A Człowiek ma ciało Fizyczne, Energetyczne i Duchowe,,,
Co to znaczy,,,!!! Oprócz ciała fizycznego i energetycznego posiadamy Rozum, - To jest tak zwana Nasza Dusza,,, Dlatego Zawszę Będziemy Odróżniać się od pozostałych 10 milionów gatunków zwierząd na ziemi,,, Dr. Aleksander Woźny Fizyk Nuklearny,,, Zachęcam do publikacji z Jego udziałem,,, Gościu z ruskim akcentem ale zadzabiście gada,,,
Małpy to małpy a ludzie to ludzie i moim przodkiem ani krewniakiem nie jest żadna małpa wpieprzająca z apetytem swoje gówno a te procenty pokrewieństwa to wytwór chorej wyobraźni lewackich ewolucjonistów którzy chcą nam wmówić że jesteśmy zwierzętami
ach od 16.00 to Niemcy więc wszystkie test trzeba powtórzyć bo oni są sprytni inaczej czyli ...