Lew atakuje kobietę podczas safari w RPA
Lew atakuje kobietę podczas safari w RPA
Odsłon: 673832 | Ocena: 1681 | Czas: 1m 24s |


Szukaj
Dyskusja:


Lew atakuje kobietę podczas safari w RPA To dzikie zwierzę drapieżnik wiadomo że nie podchodzi się do niego człowiek polując kiedyś na dzika nie chciał to oszczędzać więc czemu lew by miał oszczędzić potencjalną ofiarę. Ludzie tak samo piszą o Jezu czemu np Orki atakują fokę ? Bo na przykład taki jest bieg życia że drapieżniki zabijają ofiary bo bez tego wszystkie organizmy zaczęły by umierać. Musi być roślina jedzona przez roślinorzercę potem roślinorzerca przez drapieżnika a jak drapieżnik umiera daje pożywienie robaką i bakterią wszystko jest dobrze ustalone nic co się dzieje w świecie przyrody nie dzieje się bez jakiegoś celu
Wpiszcie sb atak bizona MASKARA rodzice uciekli i zostawili 9 letnia córkę
Sims, safari
Pewnie go drażniła sam z siebie by nie zaatakował
Kici, kici ,taś,taś do lwa kurwa do lwa.
D.............ooodaj że ten leew ugryzł jej vorszpindel-
Aaaaaaaaaaaa  coooooo tyyy taaak móóówisz jakbyś był mimimichnika żonę.Czy ojca nie zaatakowała czasami mysza jaaak ciebie płodził?/popierdoleńcu.
Ludzie kochają niebezpiwczeństwo bo tak jesteśmy ukśztałtowani! do walki o byt, a ze amerykanie żyją w luksusie to wystawiają sie na szwank dla adrenaliny!
co za roznica jak taka bestia skoczy na szybe to nic po tej szybie nie zostanie taki lew wazy w chuuuuj
TO SĄ DZIKIE ZWIERZĘTA I W ICH NATURZE LEŻY POLOWANIE. KARMA OD BOGA ZA ZABAWE W NIEGO. WŁAŚCICIEL POWINIEN BEKNĄĆ ZA ŚMIERĆ TEJ KOBIETY - ZAMKNIETY NA SAFARI ZE ZWIERZĘTAMI.
Szkoda że to animacja
Co to za bzdetne animacje?
Kurwa poprostu tam nie jechac latwo co za debile nie potszebnie ram jechali
Przykład selekcji naturalnej
Masz racje Nati
Kolejny material ,sredni czego warty...prawie jak info na o2.pl ,jest bo jest
Ście-maaa
Kolejny smartfonowy bezmózgowiec nie żyje ze swojej głupoty
Mnie śmieszą ludzie a dokładnie głową państwa która zabija zwierzęta tylko dlatego że któreś zabiło człowieka gdzie człowiek zabija ich tysiąc razy więcej a nie jest na skraju wyginiecia tak jak niektóre zwierzęta po prostu debilizm tego świata sięga dwa metry pod mulem
Biedni ludzie😭