Dzikarze, polowanie na dziki, drivehunt, polowanie
Dzikarze, polowanie na dziki, drivehunt, polowanie
Odsłon: 285606 | Ocena: 413 | Czas: 5m 30s |


Szukaj
Dyskusja:


Dzikarze, polowanie na dziki, drivehunt, polowanie Nigdy nie zrozumiem jak może sprawiać przyjemność zabijanie przerażonych zwierząt.Jesteście pierdolonymi sadystami i pojebami.Myśliwi???? Dobre sobie zwykłe pojebane przepite psychole z ryjami jak ruska brukiew
Jak ktoś broni dzików to zapraszam do równania mojego pola i proszę mi zapłacić za szkody
ty kurwo gruba!zjebie spuszczajacym sie w gacie na widok zabijanych zwierząt!
gdyby nie ci ,,mordercy ,, to byscie z glodu pozdychali-kanapowe bezmozgi
Drzikarze pl
Gdyby nie myśliwi miasta były by pełne zwierzyny,uprawy rolników zniszczone więc pierw radzę poczytać o tym a potem komentować .
jesz jodno i dobre
Jak można mordować zwierzęta . Jakieś pojebance z was
Co was za debile niemacie co robić jak nie to AE w dipce pogrzebie!!!!!DDDEEEEBBBBIIIILLLLEEEEE
chciałanym żeby tak ktoś na was zapolował
Myśliwymi to bym ich nie nazwał. Napuszczają psy na młode warchlaki (z czego tylko część nadaje się do polowań), strzelają do byków podczas polowań z nagonką i na dodatek zachowują się jak zwykłe chamy w stosunku do zwierzyny. Takie osoby psują dobre imię polskiego myślistwa.
cholerne pomysły nie życzę sobie takich rzeczy w naszym i innym kraju
popierdoleni ludzie!!!
Jak mnie wkurwiają takie komentarze typu: a gdyby tak zrobić polowanie na myśliwych itd sam mam w rodzinie myśliwych gdyby nie oni to na waszych ppdwórkach łaziły by sarny i dziki i były by duże straty w uprawach


gratuluje udanego polowania
mysliwi. sa pojebani
Ale wy wszyscy pojebani jesteście muwicie o Tych myśliwych jak o kusownikach pojeby to zwykli myśliwi a wy macie do nich jakieś wąty...... Wszystkich was zgłaszam na YouTube . Hejterzy JEBANI!!!!
Widzę ból dupy straszny tu co niektórzy mają. Więc wytłumaczę najprościej jak się da. Pełno dzików=w pizdu strat w rolnictwie=kłopoty rolników= Wypłata odszkodowań przez PZŁ= aaa zniszczone plony=wyższe ceny produktów w sklepie... I tak się kręci. Wiem że lepiej byłoby narysować wykres tego procesu ale Ci którzy już nie zrozumieją tego, nie ogarną już nic.
dobrze panowie oby weiecej takich polowan subek I lapka poleciely
Eh czasem sobie lubie włączyć taki film i tylko pooglądać jęki tych wspaniałych obrońców zwierząt w komentarzach :)
dobre łowy panowie! :D
ludzie mam 14 lat i może mało jeszcze w życiu widziałem i mało o życiu jeszcze wiem ale nie wyzywam ludzi i życzę im śmierci w męczarniach. Człowiek on początku swojego istnienia zabijał zwierzęta żeby przetrwać i tak do dziś musi zostać!!! Zwierzęta to nasi przyjaciele ale i pożywienie myślicie że co taka świnka w sklepie zdechla i została pokrojona i wyłożona na lade w sklepie ? nie ! została zabita tak jak kura czy krowa lub kon. I z tego co mi się zdaje na takiego dzika nie poluje się kiedy ma się ochotę tylko w odpowiednim czasie i to nie jest tak ze człowiek tylko zabiera przecież do karmia te zwierzęta dba o nie a ze raz do czasu ustrzeli takiego dzika to nic się nie stanie jedno umiera żeby drugie mogło żyć. Proszę uspokujcie się gdyby człowiek nie zabijał by to by nie przetrwał.