Co zrobić gdy spotkasz dzikie zwierzę w lesie.
Co zrobić gdy spotkasz dzikie zwierzę w lesie.
Odsłon: 171551 | Ocena: 4048 | Czas: 8m 45s |


Szukaj
Dyskusja:


Co zrobić gdy spotkasz dzikie zwierzę w lesie. ten moment gdy spotykasz Łosia idzesz rozmawiasz dość głośno drogą leśną i Łoś z Małym Loś staje powoli się cofam a ten w moją strone ;/...
A ja myślałem ze to izak robi dlugie wstępy
Roznie bywa z tymi zwierzetami mialem sytlacje ze dzik naszedl mnie w nocy I narobil paniki. Innym razem jelen mnie przegonil. Nie wiem jakim sposobem sie mnie nie bal I zaszarzowal ale nie zamierzalem sie z nim probowac , mi jeszcze poroze nie wyroslo, po prostu spierdolilem na drzewo
Ja polecam zwykly gwizdek zeby brac ze soba. Nie uzywac bezmyslnie ale jak widac ze zwierze nie ucieka na twoja obecnosc to poczestowac go wysokim dzwiekiem , zwykle zwierzeta nienawidza tego
Szacunek jest do zrozumienia kluczem.
Świetne! :-)
Jak ja uciekalem jak sarne zobaczylem
To ja się zapytam - a co robić, kiedy faktycznie zaatakuje nas mała wataha, albo niedźwiedź? Przed pierwszym zagrożeniem uciekniemy na drzewo i w warunkach polskich, prawdopodobnie będziemy mieli zasięg, żeby zadzwonić po pomoc. Przed niedźwiedziem, już nie, a niedźwiedzi i wilków jest coraz więcej.
A mam pytanie jak naprzykład bedzie to dzik i bedzie na nas leciał a jesteśmy na wolnym polu gdzie nigdzie nie ma dzew ani nic to co wtedy???
To kilka "true story": w czasie spania w hamaku zostalem obwchany przez dziki. Innym razem bobr (juz po zmroku) wpadl do wody z takim impetem (za moimi plecami), ze odskoczylem jak razony pradem. Doslownie dzis widzialem dziki 3 razy, lacznie ok 12 sztuk. Widok galpoujacego (tak tak) dzika na polanie w sniezycy jakies 15 metrow od mnie to cos, co pewnie zabiore ze soba do grobu.
A teraz powaznie: kazde dzikie zwierzr jest grozne. Znane sa przypadki bobrow rzucajacych sie na ludzi. Dzikow jest w Polsce ponad 4 tysiace. Problem sa tez (przede wszystkim?) bezpanskie psy ( rowniez w grupach).
Moja rada tak, zeby jednak zabezpieczyc sie okolicznosc kontaktu. Gaz, pistolety do samoobrony ( te bez zezwolenia), emitery sygnalow ultradzwiekowych...gdzies, cos kazdy powinien ze soba miec.
Dobry żart :)
Jak nie panie ? a był pan w Bieszczadach ? są tam wilki watachy co pan zrobi jak pan w nocy spotka watachę wilkow głodnych wilków a co ma pan zrobi jak pan zaskoczy Niedzwiedzice z małymi ? co pan zrobi jak pan napotka lochę z małymi przynam sam mam doga argentyśkiego co uciekał przed lochą locha odrazu atakuje podobnie Niedzwieź a co dopiero watacha wilków moim zdaniem warto mieć przy dupie po prostu petardy bo takie spotkanie może skończyć się tragicznie a już lepiej broń hukową bo zanim odpalimy petarde może być już za puźno !
Co zrobic?
Uciec, zabić 💪🦄
Jak coś to zaczyna się 2:56
Jak się nazywa urządzenie którym pan wskrzesił ogień i gdzie można je zakupić?
Ja Np. nie chodzę na zakupy z nożem i kijem, dzik może wyskoczyć nawet jak idzie się na herbatę...
Jak zauwazyl Mirek problem nr 1 sa dziki. Wbrew pozorom jest ich duzo w lasach. Problem nr2- psy, szczegolnie i przede wszystkim na skrajach lasow przy wioskach. Polecam gaz pieprzowy
Xd ten selfistic
Najzabawniejszy z Twoich filmów, jaki dotąd widziałem. Nóż, kij -dobre
Czym to rozpaliles w 1:37
Zanim taki kij wbije w takiego załóżmy dzika to on go zeżre XD